Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Смарт годинники та фітнес браслети   /   HiFuture
Смартгодинник

HiFuture Active

Фото - Смарт годинник HiFuture Active
Фото 9
HiFuture Active
Дисплей:1.43 ", 466x466 пікс., AMOLED
Корпус:метал, 50 WR (5 ATM)
Здоров'я:пульсометр, рівень стресу
Спорт і туризм:режим плавання, GPS, ведение по треку, висотомір, компас
Всі характеристики
Характеристики Active
Основне
Типсмартгодинник
Інтерфейс підключенняBluetooth v5.3
Телефонія
Дзвінки та оповіщеннясповіщення
звуковий сигнал
вібрація
вбудований мікрофон
вбудований динамік
Спорт і туризм
Можливі вимірюванняпульсометр
кількість кроків
пройдена відстань
швидкість руху
витрата енергії (калорії)
час активності
відстеження сну
рівень стресу
Спортивних режимів100 шт.
Режим плавання
НавігаціяGPS модуль
Dual GPS
ГЛОНАСС
Galileo
ведення по GPS-треку
компас
альтиметр (висотомір)
барометр (тиск)
Дисплей
Сенсорний екран
Типкольоровий
Тип матриціAMOLED
Діагональ1.43 "
Роздільна здатність екрану466x466 пікс.
PPI326 ppi
Апаратна частина
Ядер процесора2
Додатковоакселерометр
Джерело живлення
Зарядка пристроюмагнітна
Джерело живленняLi-Pol
Ємність акумулятора490 мАгод
Час роботи (звичайний режим)10 днів
Корпус та ремінець
Матеріал корпусаметал
Ремінецьшвидкознімний
Варіанти ремінцівгума / силікон
метал
Варіанти застібоккласична, розкладний замок
Інше
Ступінь захисту50 WR (5 ATM)
Офіційний сайтhifuturegroup.com
Дата додавання на E-Katalogберезень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HiFuture 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HiFuture.

Купити HiFuture Active

Усі ціни 36 →

Смарт-годинник HIFUTURE Active Black (active.black-red) active.black-red

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
3 799 грн.

Розумний годинник HiFuture active.silver Срібний

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
5 099 грн.

Смарт-годинник HiFuture active black-red (active.black-red) active.black-red

+ 112 балів ITbox, Тип - чоловічі, Форма годинника - круглі, Операційна система - пропріетарна, Сумісна ОС - iOS, Android, Ін... щетерфейси підключення - Bluetooth, Тип дисплея - кольоровий, Діагональ дисплея - 1.43", Тип матриці - AMOLED, Роздільна здатність - 466 х 466, Вбудована пам'ять - 256 МБ, Тип зарядки - магнітний з'єднувач, Час автономної роботи до - до 10 днів
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Смарт-годинник HiFuture Active (active.black-red) Black-Red active.black-red

Кредит под 0,01% на 12 мес.
Vodafone.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
3 999 грн.

Смарт-годинник HiFuture active silver (active.silver) active.silver

Тип - чоловічі, Форма годинника - круглі, Операційна система - пропріетарна, Сумісна ОС - iOS, Android, Інтерфейси підключенн... щея - Bluetooth, Тип дисплея - кольоровий, Діагональ дисплея - 1.43", Тип матриці - AMOLED, Роздільна здатність - 466 х 466, Вбудована пам'ять - 256 МБ, Тип зарядки - магнітний з'єднувач, Час автономної роботи до - до 10 днів
icom.net.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
4 632 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на HiFuture Active

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна