Сумка дорожня Highlander Storm Kitbag 30
Фото 14 | Товар застарів 1 120 грн. Основне призначення: дорожня; Об'єм (л): 30; Габарити (мм): 480x260x270; Вага (кг): 1; Матеріал сумки: тарпаулін; Блискавка: D-подібна; Зовнішніх відділень (шт): 1; Зовнішні кишені (шт): 1; Кишені внутрішні (шт): 2; Знімний плечовий ремінь; Лямки рюкзака; Бічні ручки; |
Highlander Storm Kitbag 30 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Highlander 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Highlander.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Highlander Storm Kitbag 30
Ціни на Highlander Storm Kitbag 30 |
---|---|---|---|---|
Highlander Storm Kitbag 45 | від 2 149 грн. | 15 пропозицій | ||
Highlander Storm Kitbag 65 | від 2 837 грн. | 25 пропозицій | ||
Highlander Storm Kitbag 90 | від 2 837 грн. | 19 пропозицій | ||
Highlander Storm Kitbag 120 | від 3 353 грн. | 19 пропозицій |