Силова лава HMS L1110
Фото 13 |
HMS L1110 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HMS L1110
Тренажерна лава похила HMS L1110 M-10048859 | 2 857 грн. |
Лава силова HMS L1110 17-53-008 | 2 864 грн. |
Тренажерна лава нахила HMS L1110 | 2 857 грн. |
Лава для преса з еспандерами HMS L1110 | 2 414 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →