Велотренажер HMS R9259 (M-1122817)
Відео 1Фото 2 |
HMS R9259 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HMS R9259
Усі ціни 16 →Велотренажер горизонтальний R9259 HMS – чорно-зелений M-1689344 | 13 652 грн. |
Велотренажер горизонтальний R9259 HMS – біло-зелений M-1122817 | 11 998 грн. |
Велотренажер магнітний HMS R9259 Plus 17-06-005 | 9 063 грн. |
Велотренажер HMS Plus R9259 9kg Czarny Zielony | 10 947 грн. |
HMS Plus R9259 9kg Czarny Zielony | 10 680 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →