Гребний тренажер HMS ZW1600
Відео 1Фото 12 |
HMS ZW1600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HMS ZW1600
Усі ціни 7 →Тренажер Wioślarz Wodny Hms Premium Semi Commercial Zw1600Wioślarz Wodny H | 30 791 грн. |
HMS Premium Semi Commercial ZW1600 | 27 160 грн. |
Wioślarz Wodny Hms Premium Semi Commercial Zw1600Wioślarz Wodny Hms Premiu | 30 791 грн. |
HMS Premium Semi Commercial ZW1600 | 28 518 грн. |
Гребний тренажер водний комерційний HMS Premium ZW1600 | 27 912 грн. |
Тренажер HMS Premium Semi Commercial ZW1600 | 27 839 грн. |
HMS Premium Semi Commercial ZW1600 | 27 839 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →