HOBOT Legee D7
Відео 9Фото 6 |
HOBOT Legee D7 |
|
Стильний роботизований пилосос 2-в-1 з високотехнологічною навігаційною системою та підтримкою як сухого, так і мокрого очищення. Оснащений циклонним фільтром та оригінальним гусеничним приводом для пересування квартирою (бездоганне зчеплення з поверхнями всіх типів). Обладнаний двигуном з турбовентилятором, що забезпечує потужність всмоктування 2700 Па, та підтримує 8 режимів роботи.
При розряді вбудованого акумулятора самостійно повертається на док-станцію для заряджання, після чого продовжує прибирання. Цікавою особливістю робота-пилососа HOBOT Legee D7 став додатковий отвір для попереднього збору сміття, розташований перед турбощіткою. Функція автоматичного підняття швабри під час заїзду на килими. Удосконалена система збирання Tangless Suction 4-в-1 дозволяє пристрою одночасно виконувати 4 функції: всмоктувати легке сміття (шерсть, волосся) через дод.
отвір, підмітати підлогу за допомогою основної турбощітки, розпорошувати воду для вологого очищення та протирати мікрофібровою серветкою підлогу. Серветка закріплена на нерухомій платформі і притискається до підлоги з силою 600 г, тому мікрофібра ефективно відтирає забруднення з покриття для підлоги. Навігаційна система LEGEE, що поєднує 5 технологій, включаючи лазерний 3D-сканер, допомагає роботу вибирати найоптимальніший маршрут пересування.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HOBOT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HOBOT.
Купити HOBOT Legee D7
Усі ціни 9 →Робот-пилосос Hobot Legee D7 | 23 068 грн. |
Hobot Legee D7 White LEGEE - D7 | 22 920 грн. |
Пылесос HOBOT LEGEE D7 | 22 920 грн. |
Пилосос Hobot Legee D7 | 25 174 грн. |
Hobot LEGEE D7 | 21 000 грн. |