Пилосос
Hoco Azure PH16
Відео 10Фото 9 |
Hoco Azure PH16 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hoco Azure PH16
Усі ціни 7 →Автомобільний пилосос Hoco Azure PH16 | 1 358 грн. |
Пилосос автомобільний HOCO Azure PH16, чорно сірий | 1 600 грн. |
Автомобільний пилосос Hoco PH16 Azure portable vacuum car cleaner Black Si | 1 284 грн. |
Автомобільний пилосос HOCO Azure PH16 |80W, 2000 mAh, 120ml| | 1 699 грн. |
Автомобільний пилосос HOCO Azure PH16 | 80W, 2000 MAh, 120ml | Black ручни | 1 315 грн. |
Портативний автомобільний пилосос HOCO Azure PH16 80W, 2000 mAh, 120ml | 1 790 грн. |
Пилосос автомобільний HOCO Azure PH16, чорно сірий | 1 421 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →