Action камера Hoco D2
Відео 4Фото 6 |
Hoco D2
HD:1280x720 пікс 30 к/с
Full HD:1920x1080 пікс 30 к/с
Quad HD:не підтримує
Ultra HD:не підтримує
Кут огляду:170 °
Комплект:бокс, на шолом
Акумулятор:900 мАгод
Вага:65 г
Всі характеристики
Характеристики D2
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hoco D2
Усі ціни 9 →Камера відеоспостереження HOCO D2 outdoor PTZ HD camera 3МП IP65 FHD white | 1 885 грн. |
Камера відеоспостереження HOCO D2 outdoor PTZ HD camera, біла | 2 119 грн. |
Камера відеоспостереження Hoco D2 PTZ HD 3мп IP65 FHD outdoor (Біла) | 1 959 грн. |
Камера відеоспостереження HOCO D2 outdoor PTZ HD camera 3МП IP65 FHD white | 2 064 грн. |
Зовнішня камера поворотна HOCO D2 outdoor PTZ HD camera | 1 799 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →