Карта пам'яті Apacer microSDXC UHS-I U3 V30 A2 64 ГБ (AP64GMCSX10U8-R)
Фото 6 |
Apacer microSDXC UHS-I U3 V30 A2 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer microSDXC UHS-I U3 V30 A2 64 ГБ
Усі ціни 33 →Карта пам`яті Apacer microSD 64GB UHS-I U3 A2 R100/W80MB/s + SD-адаптер (A | 279 грн. |
Карта пам`яті Apacer microSD 64GB UHS-I U3 A2 R100/W80MB/s + SD (AP64GMCSX | 279 грн. |
Apacer 64 GB microSDXC UHS-I U3 V30 A2 + SD-adapter (AP64GMCSX10U8-R) | 295 грн. |
Карта пам`ятi MicroSDXC 64GB UHS-I/U3 Class 10 Apacer (AP64GMCSX10U8-R) + | 223 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Apacer microSDXC UHS-I U3 V30 A2
Ціни на Apacer microSDXC UHS-I U3 V30 A2 |
---|---|---|---|---|
Apacer microSDXC UHS-I U3 V30 A2 64 ГБ | від 223 грн. | 33 пропозиції | ||
Apacer microSDXC UHS-I U3 V30 A2 128 ГБ | від 501 грн. | 13 пропозицій | ||
Apacer microSDXC UHS-I U3 V30 A2 256 ГБ | від 761 грн. | 16 пропозицій | ||
Apacer microSDXC UHS-I U3 V30 A2 512 ГБ | від 1 668 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →