Каталог   /   Авто та мото   /   Автозвук і електроніка   /   Відеореєстратори   /   Hoco
Відеореєстратор

Hoco DV9

Фото - Відеореєстратор Hoco DV9
Фото 6
Hoco DV9
Основне
Типвідеореєстратор
Спосіб кріпленняна лобове скло
Кріплення до скланаклейка
Кріплення реєстраторазащібка
Роз'єм живленняUSB C
Камера
Відеочип / процесорJL 5211
Світлосилаf/2.5
Зйомка HD (720)1280x720 пікс. 30 к/с
Кут огляду120 °
Функції зйомкиG-сенсор (збереження відео)
запис звука
Дисплей
Діагональ дисплея3 "
Роздільна здатність дисплея640x360 пікс.
IPS дисплей
Інше
AV-вхід
Макс. об'єм карти пам'яті64 ГБ
Резервне живленняакумулятор
Ємність акумулятора200 мАгод
Розміри86x38x92 мм
Дата додавання на E-Katalogберезень 2025

Модель базового рангу з HD-роздільною здатністю зйомки — з точки зору читабельності номерних знаків машин реєстратор навряд чи зможе похвалитися відмінною чіткістю зображення, але для розуміння суті дорожніх подій він буде вельми доречним. Запис відеоряду на Hoco DV9 здійснюється у максимальній роздільній здатності 1280х720 пікселів при 30 к/с. Пристрій обладнано матрицею з роздільною здатністю в 1 МП і ширококутною оптикою з полем зору близько 120°.

Паралельно із зображенням записується звукова доріжка, також модель оснащена G-сенсором для фіксації ударних впливів (і захисту знятих у ці моменти роликів від перезапису). Відео зберігається в пам'ять картки microSD обсягом до 64 ГБ включно. Живиться автореєстратор від гнізда прикурювача машини, для чого знадобиться завчасно провести прикладений провід із закінченням USB type C. Резервне та аварійне енергозабезпечення пристрої налагоджено від вбудованого акумулятора ємністю 200 мАгод. Для зручності перегляду знятих відеоматеріалів на місці та візуалізація налаштувань реєстратора служить 3-дюймовий IPS-екран з роздільною здатністю 640х480 пікселів.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.

Купити Hoco DV9

Усі ціни 67 →

Hoco Відеореєстратор Hoco DV9 3-inch screen driving recorder Black (6942007633345)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
1 249 грн.

Відеореєстратор HOCO DV9 3-inch screen driving recorder (720P) Metal Gray

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
1 799 грн.

Автомобільний відеореєстратор Hoco DV9 Black (6942007633345)

Автомобільний відеореєстратор Hoco DV9 Black забезпечує якісний запис у форматі HD з роздільною здатністю 1280x720 пікселів п... щери 30 кадрах на секунду, що гарантує чітке і деталізоване відео подій на дорозі. Пристрій оснащений 3-дюймовим IPS-дисплеєм для зручного перегляду записів та простого налаштування. Широкий кут огляду 120° і апертура F2.5 дозволяють охоплювати значну площу перед
Zaua.storeЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
1 186 грн.

HOCO DV9 3-inch screen driving recorder (720P) Metal Gray (6942007633345) DV93-inchscreendrivingrecorder(720P)MetalGray(6942

Максимальна роздільна здатність фотозйомки/1280 x 720|Стабілізатор зображення/Немає|Кут огляду/120°|Циклічний запис/Є|Габарит... щеи (ВхШхГ)/13,6 х 6,9 х 17 см|Діагональ екрану/3''|Тип кріплення/Двосторонній скотч|Підтримка карт пам'яті/microSD, microSDHC, microSDXC|Ємність акумулятору/200 мАг|Роз'єми/USB Type-A|Запис звуку/Є|Країна виробництва/Китай|Дисплей/Є|Частота відеозапису/30 кадрів/с|Гарантійний термін/1
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись

Автомобільний відеореєстратор Hoco DV9 Black (6942007633345)

Автомобільний відеореєстратор Hoco DV9 Black — компактний реєстратор для щоденного контролю дороги: запис HD 1280×720 при 30... щек/с, ширококутна оптика 120° та апертура F2.5 для чіткої зйомки в денних і умовно вечірніх умовах; 3" IPS-екран дає зручний перегляд і налаштування в салоні; вбудований мікрофон фіксує звук; автоматичний старт і датчик руху забезпечують початок запису при запуску двигуна або при виявленні події; живлення від бортової мережі з підстраховкою вбудованого акумулятора (200 мА·г); підтримка карт пам’яті до 64 ГБ; компактні розміри та легка вага для непомітного монтажу на лобовому склі.
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
1 189 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Hoco DV9

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна