Bluetooth гарнітура Hoco E64
Фото 10 |
Hoco E64 |
|
Проста, легка та недорога гарнітура, яка кріпиться лише за рахунок внутрішньоканальної посадки. Модель представлена на ринок у 2023 році та позиціонується виробником у доступний ціновий сегмент. Завдяки м'якому внутрішньоканальному вкладишу девайс комфортно та надійно фіксується у вусі. Подібний пристрій чудово справляється із забезпеченням мобільного зв'язку як за кермом авто, так і в багатьох інших ситуаціях.
При цьому на корпусі передбачена спеціальна сенсорна кнопка – для прийому дзвінка досить легкого дотику до робочої поверхні, яка має увігнутий контур. Для поєднання мобільних пристроїв використовується енергоефективний інтерфейс Bluetooth v 5.3, який забезпечує високу швидкість підключення і великий радіус синхронізації. Бездротова мобільна гарнітура Hoco E64 оснащена вбудованим акумулятором на 50 мАгод, чого цілком достатньо для телефонних розмов або прослуховування музичного плеєра протягом 10 годин. Заряджається аудіопристрій менш ніж за годину - близько 50 хвилин. Для заряджання використовується класичний порт microUSB, а час роботи в автономному режимі сягає 100 годин. Статус гарнітури легко визначається світлодіодного індикатора.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Купити Hoco E64
Усі ціни 20 →Hoco E64 mini white 384660003 | 279 грн. |
Bluetooth гарнітура Hoco E64 mini 50mAh BT 5.3 white | 390 грн. |
Hoco E64 mini Black 000000627901 | 299 грн. |
Bluetooth гарнітура Hoco E64 mini 50mAh BT 5.3 black | 357 грн. |
Моно Bluetooth Гарнітура Hoco E64 Mini Black (35167) | 235 грн. |