Каталог   /   Авто та мото   /   Автозвук і електроніка   /   GPS-трекери   /   Hoco

GPS-трекер Hoco E92

Фото - GPS-трекер Hoco E92
Відео 5Фото 3
Hoco E92
Основне призначення
пошукова мітка
Функції
Bluetooth Smart
Ємність акумулятора
110 мАгод
Робота в режимі очікування
90 днів
Захист від пилу та води
IP67
Габарити
85.5х54х1.6 мм
Вага
12 г
Дата додавання на E-Katalog
травень 2026
Робота через застосунок Apple Find My. Вбудований перезаряджуваний акумулятор.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Пошукові мітки: навіщо потрібні та як вибратиПояснюємо, як пошукові мітки допомагають знайти загублені речі та які нюанси потрібно враховувати перед покупкою.

Купити Hoco E92

Усі ціни 10 →

Розумний брелок Hoco E92 Saviour Black, трекер для пошуку речей, анти-втратний, підтримка бездротової зарядки

Маркетплейс: Rozetka.ua  Легенда З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 007 грн.

Трекер для пошуку мов Hoco E92 Saviour smart positioning anti-lost device, бездротовою зарядкою, Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  М-В-С З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
949 грн.

Пошуковий трекер HOCO Saviour smart positioning anti-lost device E92 |Apple Find Me, IP68|

Маркетплейс: Rozetka.ua  BWB З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
723 грн.

E92 AirTag — Розумний брелок проти втрати з глобальним відстеженням | Працює з Apple Find My

Маркетплейс: Rozetka.ua  Bambinoo_ptop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
600 грн.

Трекер для пошуку мов Hoco E92 Saviour smart positioning anti-lost device, бездротовою зарядкою, Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  RSI З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
ще 5 пропозицій
Відеоогляди