Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Краса та гігієна   /   Фени й прилади для укладання   /   Hoco

Плойка Hoco HP43 (6942007631655)

Фото - Фен Hoco HP43
Фото 8
Hoco HP43
Колір
Тип пристрою
плойка
Температурні режими
6
Регулювання температури
120 – 220 °C
Діаметр плойки
25 мм
Функції
автоматичне вимкнення
Насадки і комплектація
пряма плойка
Петля для підвішування
Поворот шнура на 360°
Вага
298 г
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2025
Маркування виробника
6942007631655

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.

Купити Hoco HP43

Усі ціни 19 →

Плойка для волосся Hoco HP43 Electric manual curling iron with digital display Gray IS-000000790801

Tehnopostavka.com.uaЗ нами 6 років
(Одеса)
Поскаржитись
869 грн.

Плойка для укладання волосся HOCO Electric manual curling iron with digital display HP43 |6 leveles powe 4973236

Маркетплейс: Rozetka.ua  GRAND LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 069 грн.

Плойка для укладання волосся HOCO HP43 Electric manual curling iron with digital display 6 режимів Grey

Маркетплейс: Rozetka.ua  Легенда З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 233 грн.

Електрична плойка для волосся Hoco HP43 із цифровим дисплеєм, 120–220°C gray

Маркетплейс: Rozetka.ua  ЗірочКапалай З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
882 грн.

Електрична плойка для волосся Hoco HP43 із цифровим дисплеєм, 120–220°C gray

Маркетплейс: Rozetka.ua  M Energy З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
781 грн.
ще 14 пропозицій

Динаміка цін на Hoco HP43