Powerbank Hoco J110-60000
Фото 5 |
Hoco J110-60000 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hoco J110-60000
Усі ціни 7 →Зовнішній акумулятор Hoco J110 Powerful 60000mAh 22.5W Black | 1 439 грн. |
Внешний аккумулятор Hoco Power Bank 60000mAh J110 Powerful 22.5W Black | 1 407 грн. |
Зовнішній акумулятор Hoco Power Bank 60000mAh J110 Powerful 22.5W Black | 1 448 грн. |
Повербанк HOCO Powerful J110 60000 mAh 22.5W Black (000010063) | 1 501 грн. |
Hoco J110 60 000mAh Powerful 22.5W Black 000000667701 | 1 399 грн. |
Hoco J110 60000 mAh 22.5W Black | 1 499 грн. |
Hoco 914921 — Power bank Hoco J110, 60000 мАг, 22,5 Вт, чорний, Power Deli | 2 000 грн. |