Точильно-полірувальний верстат Holzkraft NTS 200 5750200 220 мм / 120 Вт
Фото 5 |
Holzkraft NTS 200 5750200 220 мм / 120 Вт 220 мм / 120 Вт220 мм / 200 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Holzkraft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Holzkraft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Holzkraft NTS 200 5750200 220 мм / 120 Вт
Усі ціни 6 →Точильно-шлифовальный станок Holzkraft NTS 200 5750200 | 6 072 грн. |
Шліфувальний верстат HOLZKRAFT NTS 200 (5750200) | 5 570 грн. |
Универсальный заточной станок Holzkraft NTS 200 5750200 | 5 829 грн. |
Точильний верстат Holzkraft NTS 200 (5750200) | 6 072 грн. |
Универсальный заточний верстат Holzkraft NTS 200 | 6 072 грн. |
Модификації Holzkraft NTS 200 5750200
Ціни на Holzkraft NTS 200 5750200 |
---|---|---|---|---|
Holzkraft NTS 200 5750200 220 мм / 120 Вт | від 5 570 грн. | 6 пропозицій | ||
Holzkraft NTS 255 5750255 220 мм / 200 Вт | від 7 830 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →