Корм для кішок Home Food Adult British Turkey/Veal 10 kg
Home Food Adult British Turkey/Veal 10 kg |
|
Рецептура та форма гранул розроблені спеціально для кішок британських та шотландських порід.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Home Food 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Home Food.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Home Food Adult British Turkey/Veal 10 kg
Повнораціонний сухий корм для дорослих котів британської породи Home Food | 2 833 грн. |
Сухий корм «Індичка і телятина» для дорослих котів британської короткошерс | 3 148 грн. |
Корм для дорослих котів британських та шотландських порід Home Food з інди | 2 676 грн. |
Відеоогляди
Модификації Home Food Adult British Turkey/Veal
Ціни на Home Food Adult British Turkey/Veal |
---|---|---|---|---|
Home Food Adult British Turkey/Veal 400 g | від 125 грн. | 2 пропозиції | ||
Home Food Adult British Turkey/Veal 1.6 kg | від 440 грн. | 4 пропозиції | ||
Home Food Adult British Turkey/Veal 10 kg | від 2 676 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →