Матрац Homefort Marseilles 160x190
від 3 655 до 6 104 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:безпружинний Жорсткість:вище за середню (4) Навантаження:до 120 кг Висота:6 см |
Модифікації Homefort Marseilles 14
Характеристики
Homefort Marseilles 160x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Homefort 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Homefort.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Homefort Marseilles 160x190
Матрац топпер-футон Homefort Marseilles 160x190 | 3 655 грн. |
Матрац топпер ортопедичний Homefort Marseilles 160х190 см Білий 2030357 | 3 670 грн. |
Ортопедичний матрац-топпер Tag tekstil Marseilles 160x190 | 6 104 грн. |
Закрити
Рекомендуємо