Охолоджувальна рідина Honda Long Life Antifreeze/Coolant Type 2 Ready 4L 4 л
Honda Long Life Antifreeze/Coolant Type 2 Ready 4L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Honda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Honda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Honda Long Life Antifreeze/Coolant Type 2 Ready 4L 4 л
Усі ціни 6 →Антифриз готовый HONDA TYP2 BLUE (3,78л.) OL9999011 | 1 152 грн. |
Антифриз HONDA TYPE 2 G11, синій, -37 °C, 3,785 л OL9999011 | 1 092 грн. |
HONDA OL9999011 | 1 119 грн. |
Антифриз синій Honda Long Life Blue Antifreeze Coolant TYPE 2 (-37) 3,785 | 1 407 грн. |
Антифриз Honda Type 2 Antifreeze 50/50 3.78 л (OL9999011) | 1 234 грн. |
Антифриз Honda TYP 2 Blue | 3,785 літра | OL9999011 | 1 330 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →