Магістральний фільтр Honeywell FF06-3/4AAM
Відео 3 |
Honeywell FF06-3/4AAM |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Honeywell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Honeywell.
Купити Honeywell FF06-3/4AAM
Усі ціни 10 →Механічний фільтр для гарячої води HoneyWell FF06-3/4AAM | 3 700 грн. |
Фильтр механической очистки HoneyWell FF06-AAМ 3/4 для горячей воды код 76 | 2 921 грн. |
Механический фильтр для горячей воды HoneyWell FF06-3/4AAM | 3 865 грн. |
Механічний фільтр Honeywell Resideo FF06-3/4AAM | 3 647 грн. |
Фільтр Honeywell Resideo FF06-3/4 AAM для гарячої води | 4 236 грн. |
У категорії магістральних фільтрів, що встановлюються безпосередньо на вході трубопроводу в житло, перші рядки п'єдесталу пошани заслужено займає продукція компанії Honeywell. При таких даних, як у моделі FT06-3/4AAM, врізати фільтр можна як в трубу системи холодного, так і гарячого водопостачання (до 80 °С).
Практичність
Конструкція магістрального фільтра максимально проста: всередину латунного корпусу виробу поміщена сіточка з нержавіючої сталі, яка затримує механічні суспензії розміром понад 100 мкм. Ці домішки осідають на денці металевої колби з краником для прямої промивки. Позбутися від них можна за якихось півхвилинки — струм води через відкритий клапан швидко змиває скупчилися сторонні тіла. До речі, під час промивки відфільтрована водиця продовжує надходити до споживачів.
Привабливість
Корпус фільтра витримує серйозні перепади тиску в системі водопостачання — до 16 атм. А висока продуктивність фільтрації (до 6 кубів на годину) підвищує привабливість моделі не тільки в очах домашніх обивателів, але і серед представників малого бізнесу. Наприклад, фільтр добре себе зарекомендує в невеликому кафе.
Гарантія чистоти
Модель пропонується у безлічі поширених розмірах: з діаметрами підключення до трубопроводу 3/4", 1/2", 1" і 1¼". Саме місце їй — в умовах міських квартир, де потрібен захист водопровідних систем від попадання піщинок, часток іржі і інших сторонніх домішок. Будучи бійцем невидимого фронту завдяки компактному формфактору, Honeywell FT06-3/4AAM чітко і без зайвих питань виконує покладену на плечі місію по відсіканню великозважених частинок на етапі подачі води безпосередньо у помешкання.
- Система зворотного очищення
- Латунна чаша фільтра
- Модель FF06-3/4AA — прозора чаша фільтра
- Модель FF06-3/4AAM — латунна чаша фільтра
Модификації Honeywell FF06-3/4AAM
Ціни на Honeywell FF06-3/4AAM |
---|---|---|---|---|
Honeywell FF06-1/2AAM | від 2 800 грн. | 10 пропозицій | ||
Honeywell FF06-1AAM | від 4 799 грн. | 6 пропозицій | ||
Honeywell FF06-3/4AAM | від 2 921 грн. | 10 пропозицій |