Гребний тренажер Hop-Sport HS-060R
Відео 3Фото 5 |
Hop-Sport HS-060R |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hop-Sport 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hop-Sport.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hop-Sport HS-060R
Усі ціни 39 →Гребний тренажер Hop-Sport HS-060R Cross синій 5902308224018 | 15 188 грн. |
Гребний тренажер Hop-Sport HS-060R Cross білий | 15 188 грн. |
Гребной тренажер Hop-Sport HS-060R Cross белый | 14 429 грн. |
Hop-Sport Гребной тренажер Hop-Sport HS-060R Cross Красный 5902308210622 | 14 188 грн. |
Гребний тренажер Hop-Sport HS-060R Cross червоний 5902308224018 | 15 188 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →