Велотренажер Hop-Sport HS-065IC Delta
Відео 1Фото 5 |
Hop-Sport HS-065IC Delta |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hop-Sport 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hop-Sport.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hop-Sport HS-065IC Delta
Усі ціни 23 →Спінбайк Hop-Sport HS-065IC чорно-сірий Delta 5902308223189 | 25 288 грн. |
Гребний тренажер Hop-Sport HS-065AR Talon сірий | 17 889 грн. |
Спинбайк Hop-Sport HS-065IC Delta - model 2020 черно-серый | 24 024 грн. |
Спинбайк Hop-Sport HS-065IC Delta Черно-серый | 25 288 грн. |
Hop-Sport Спінбайк Hop-Sport Delta, 5902308223189 5902308223189 | 25 288 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →