Турнік Hop-Sport HS-2006K
Фото 5 |
Hop-Sport HS-2006K |
|
Завдяки кільком різновидам ручок можна використовувати кілька варіантів хватів: прямий, зворотний, широкий і нейтральний хват. У комплекті йдуть неопренові рукавички для підтягування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hop-Sport 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hop-Sport.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hop-Sport HS-2006K
Усі ціни 7 →Турнік універсальний на стіну та стелю Hop-Sport HS-2006K | 2 488 грн. |
Турник универсальный на стену и потолок Hop-Sport HS-2006K | 2 364 грн. |
Турнік універсальний на стіну та стелю Hop-Sport HS-2006K із рукавичками 5 | 2 488 грн. |
Hop-Sport Турнік універсальний на стіну і стелю Hop-Sport 2006K, 590230822 | 2 488 грн. |
Турнік універсальний на стіну та стелю Hop-Sport HS-2006K з рукавичками 20 | 2 488 грн. |
Турнік універсальний на стіну та стелю Hop-Sport HS-2006K із рукавичками | 2 486 грн. |
Турнік універсальний на стіну та стелю Hop-Sport HS-2006K із рукавичками | 2 488 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →