Світильник Horoz Electric HL958L
Horoz Electric HL958L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Horoz Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Horoz Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Horoz Electric HL958L
Усі ціни 7 →Світлодіодний світильник Horoz Yakut 3W-4000K білий 079-002-0003-010 | 321 грн. |
Світильник сходовий LED Horoz Electric YAKUT білий (079 002 0003) | 308 грн. |
Світлодіодний світильник Horoz Yakut 3W-4000K 079-002-0003-020 | 316 грн. |
Світильник підсвічування для сходів світлодіодний LED Horoz Electric YAKUT | 305 грн. |
Світильник сходовий HOROZ ELECTRIC HL 958L 1X3W білий 079-002-0003 | 305 грн. |
Світильник сходовий HOROZ ELECTRIC HL 958L 1X3W Хром 079-002-00031 | 305 грн. |
Світлодіодний світильник круглий для освітлення сходів,ступенів 3W Horoz E | 308 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →