Автотрек Hot Wheels Ice Crash Playset HKX40
Відео 1Фото 4 |
Hot Wheels Ice Crash Playset HKX40 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hot Wheels 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hot Wheels.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hot Wheels Ice Crash Playset HKX40
Трек Hot Wheels Track builder Крижане зіткнення (HKX40) (10-579504) | 1 086 грн. |
Трек Льодове зіткнення Hot Wheels HKX40 | 1 527 грн. |
Трек Хот Вілс Льодове зіткнення Hot Wheels Track Builder Playset Ice Crash | 1 060 грн. |
Трек "Льодове зіткнення" Hot Wheels (HKX40) | 699 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →