Осушувач повітря Hotpoint-Ariston Deos 16S Net (3381352)
Фото 5 |
Hotpoint-Ariston Deos 16S Net
Тип:побутовий, до 44 м²
Продуктивність:16 л/добу
Повітряний потік:150 м³/год
Потужність:330 Вт
Керування:сенсорне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Характеристики Deos 16S Net
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hotpoint-Ariston Deos 16S Net
Усі ціни 7 →Осушувач повітря Ariston DEOS 16S NET (3381352) | 9 840 грн. |
Осушитель воздуха Ariston Deos16S NET (3381352) | 10 083 грн. |
Ariston DEOS 16S NET (3381352) | 9 600 грн. |
Hotpoint-Ariston Deos 16S Net | 15 785 грн. |
Ariston DEOS 16S NET (3381352) | 10 080 грн. |
Осушувач повітря Ariston Deos16S NET (3381352) | 9 360 грн. |
Hotpoint-Ariston Deos 16S Net | 16 170 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →