Кондиціонер Hotpoint-Ariston Mobis 9 18 м² (3381529)
Відео 3Фото 5 |
Hotpoint-Ariston Mobis 9 18 м²
Тип:мобільний, переносний
Рекомендована площа:18 м²
Функції:нічний режим
Регулювання температури від 17°C до 30°C.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Mobis 9
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hotpoint-Ariston Mobis 9 18 м²
Усі ціни 8 →Ariston Ariston Mobis 9 | 12 900 грн. |
Кондиционер мобильный Ariston MOBIS 9 3381429 | 12 900 грн. |
Кондиціонер Ariston MOBIS 9 | 12 900 грн. |
Ariston MOBIS 9 (3381429) | 16 840 грн. |
Ariston MOBIS 9 (3381429) | 17 261 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →