Моноблок HP ProOne 240 G10 All-in-One 885B0EA
від 37 478 до 42 050 грн. Порівняти ціни 18 → |
Модифікації HP ProOne 240 G10 All-in-One 9
Характеристики
HP ProOne 240 G10 All-in-One 885B0EA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити HP ProOne 240 G10 All-in-One 885B0EA
Колір:
Сортувати
Моноблок Hp ProOne 240 G10 (885B0EA) Ua | 38 632 грн. |
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (885B0EA) | 39 401 грн. |
Моноблок HP 240-G10 (885B0EA) 885B0EA | 37 666 грн. |
Моноблок HP 240-G10 23.8" FHD IPS AG, Intel i5-1335U, 8GB, F512GB, UMA, Wi | 40 867 грн. |
ще пропозиції 13 → |
Закрити
Рекомендуємо