Моноблок HP ProOne 240 G10 All-in-One 885G4EA
від 23 307 до 27 578 грн. Порівняти ціни 20 →Проц:Core i3, N300, 1 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:UHD Graphics 750 Накопичувач:256 ГБ ОС:DOS |
Модифікації HP ProOne 240 G10 All-in-One 9
Характеристики
HP ProOne 240 G10 All-in-One 885G4EA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити HP ProOne 240 G10 All-in-One 885G4EA
Колір:
Сортувати
Моноблок HP ProOne 240 G10 Shell White (885G4EA) | 24 342 грн. |
Моноблок Hp ProOne 240 G10 (885G4EA) Ua | 24 407 грн. |
Моноблок Hp ProOne 240 G10 (885G4EA) Ua | 24 406 грн. |
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (885G4EA) | 23 320 грн. |
Моноблок HP 240-G10 (885G4EA) 885G4EA | 23 795 грн. |
ще пропозиції 15 → |
Закрити
Рекомендуємо