Моноблок HP ProOne 240 G10 All-in-One B70T6AT
![]() | Порівняти ціни 24 → |
Модифікації HP ProOne 240 G10 All-in-One 14
Характеристики
HP ProOne 240 G10 All-in-One B70T6AT |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити HP ProOne 240 G10 All-in-One B70T6AT
Сортувати
![]() | Моноблок 23.8'' HP ProOne 240 G10 (B70T6AT) B70T6AT | 53 855 грн. |
Моноблок HP ProOne 240 G10 (B70T6AT) B70T6AT | 53 755 грн. |
Моноблок HP ProOne 240 G10 White (B70T6AT) B70T6AT | 53 855 грн. |
![]() | Комп'ютер HP ProOne 240 G10 AiO / i7-1355U, 16, 512, K&M, Cam, WiFi, W11Pro (B70T6AT) B70T6AT | 53 855 грн. |
HP B70T6AT | 54 254 грн. |
ще 19 пропозицій |
Рекомендуємо