SSD HP For Server P18432-B21 480 ГБ P18432-B21
HP P18432-B21 2021 ріксерверний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP For Server P18432-B21 480 ГБ P18432-B21
Усі ціни 15 →Накопичувач SSD для сервера 480GB SATA MU SFF SC MV SSD HP (P18432-B21) | 11 036 грн. |
Твердотельный накопитель SSD HPE 480GB SATA MU SFF SC MV P18432-B21 | 8 011 грн. |
Накопичувач SSD для сервера 480GB SATA MU SFF SC MV SSD HP (P18432-B21) P1 | 12 681 грн. |
HP Накопичувач SSD для сервера 480GB SATA MU SFF SC MV SSD HP (P18432-B21) | 12 681 грн. |
HP 480GB (P18432-B21) P18432-B21 | 12 681 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації HP For Server P18432-B21
Ціни на HP For Server P18432-B21 |
---|---|---|---|---|
HP For Server QV063AA 128 ГБ QV063AA | від 22 878 грн. | 1 пропозиція | ||
HP For Server P18420-B21 240 ГБ P18420-B21 | від 6 740 грн. | 9 пропозицій | ||
HP For Server 832414-B21 480 ГБ 832414-B21 | від 21 840 грн. | 3 пропозиції | ||
HP For Server P18422-B21 480 ГБ P18422-B21 | від 7 266 грн. | 19 пропозицій | ||
HP For Server P18432-B21 480 ГБ P18432-B21 | від 8 011 грн. | 15 пропозицій | ||
HP For Server P18438-B21 3.84 ТБ P18438-B21 | від 101 360 грн. | 3 пропозиції |
Рекомендуємо