Жорсткий диск HP Server SAS 10K 2.5" P40430-B21 300 ГБ P40430-B21
HP P40430-B21 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP Server SAS 10K 2.5" P40430-B21 300 ГБ P40430-B21
Накопитель SSD для сервера HPE 00GB SAS 10K 2.5in 12G BC HDD (P40430-B21) | 7 813 грн. |
Жорсткий диск для сервера HPE 300GB SAS 10K 2.5in 12G BC HDD (P40430-B21) | 8 723 грн. |
HPE Жорсткий диск для сервера HPE 300GB SAS 10K 2.5in 12G BC HDD (P40430-B | 8 723 грн. |
Модификації HP Server SAS 10K 2.5" P40430-B21
Ціни на HP Server SAS 10K 2.5" P40430-B21 |
---|---|---|---|---|
HP Server SAS 10K 2.5" P40430-B21 300 ГБ P40430-B21 | від 7 813 грн. | 3 пропозиції | ||
HP Server SAS 10K 2.5" R0Q55A 1.2 ТБ | від 17 027 грн. | 1 пропозиція | ||
HP Server SAS 10K 2.5" P28586-B21 1.2 ТБ P28586-B21 | від 10 106 грн. | 7 пропозицій | ||
HP Server SAS 10K 2.5" R0Q56A 1.8 ТБ | від 16 728 грн. | 1 пропозиція | ||
HP Server SAS 10K 2.5" P28352-B21 2.4 ТБ P28352-B21 | від 14 720 грн. | 9 пропозицій |
Рекомендуємо