Душова кабіна Huppe Classics 2 80x80
Фото 12 |
Huppe Classics 2 C23001.069.321 |
|
Піддон купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Huppe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Huppe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Huppe Classics 2 80x80
Кабіна для душу квадратна кутова дводверна без піддону HUPPE Classics 2 80 | 49 834 грн. |
Душевая кабина Huppe Classics 2 80x80см C23001.069.321 | 43 158 грн. |
Кабіна для душу квадратна кутова дводверна без піддону HUPPE Classics 2 80 | 49 834 грн. |
Модификації Huppe Classics 2
Ціни на Huppe Classics 2 |
---|---|---|---|---|
Huppe Classics 2 80x80 | від 43 158 грн. | 3 пропозиції | ||
Huppe Classics 2 90x90 | від 43 158 грн. | 3 пропозиції | ||
Huppe Classics 2 100x100 | від 44 467 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →