Оперативна пам'ять Hynix HMT DDR3 1x4Gb HMT351U6EFR8C-PB
Hynix HMT351U6EFR8C-PB |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hynix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hynix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Hynix HMT DDR3 1x4Gb
Ціни на Hynix HMT DDR3 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
Hynix HMT DDR3 1x4Gb HMT351U6BFR8C-H9N0 | від 377 грн. | 3 пропозиції | ||
Hynix HMT DDR3 1x4Gb HMT351U6CFR8C-H9N0 | від 458 грн. | 1 пропозиція | ||
Hynix HMT DDR3 1x4Gb HMT351U6CFR8C-PBN0 | від 337 грн. | 3 пропозиції | ||
Hynix HMT DDR3 1x4Gb HMT451U6AFR8C-PBN0 | від 337 грн. | 2 пропозиції | ||
Hynix HMT DDR3 1x4Gb HMT451U6BFR8C-PBN0 | від 317 грн. | 26 пропозицій | ||
Hynix HMT DDR3 1x4Gb HMT451U6DFR8A-PB | від 377 грн. | 2 пропозиції | ||
Hynix HMT DDR3 1x4Gb HMT451U6BFR8A-PB | від 337 грн. | 2 пропозиції | ||
Hynix HMT DDR3 1x4Gb HMT351U6EFR8C-PB | від 337 грн. | 2 пропозиції | ||
Hynix HMT DDR3 1x4Gb HMT451U6AFR8A-PBN0 | від 458 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →