Комбопідсилювач Ibanez IBZ10GV2
Відео 1Фото 2 |
Ibanez IBZ10GV2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ibanez 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ibanez.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ibanez IBZ10GV2
Усі ціни 7 →Гітарний комбопідсилювач Ibanez IBZ10GV2 | 4 200 грн. |
Гитарный комбоусилитель Ibanez IBZ10GV2 | 4 201 грн. |
Ibanez IBZ10GV2 | 4 200 грн. |
Гитарный комбоусилитель IBANEZ IBZ10GV2 | 4 200 грн. |
Комбопідсилювач Ibanez IBZ10G V2 (64037) | 4 200 грн. |
Комбопідсилювач для електрогітари Ibanez IBZ10GV2 | 4 200 грн. |
Гітарний комбопідсилювач IBANEZ IBZ10GV2 (64037) | 4 200 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →