Жорсткий диск Verbatim Store n Go 3.0 2.5" 53023 1 ТБ
Відео 10Фото 5 |
Verbatim Store n Go 3.0 2.5" 53023 1 ТБ 1 ТБ2 ТБ |
|
За допомогою утиліти Green Button від Verbatim можна встановити час відключення жорсткого диска, поки до нього знову не звернуться. В комплекті кабель USB 3.0 - USB type B Між диском та кожухом антивібраційні прокладки. У нижній частині чотири гумові ніжки
Підтримка операційних систем Windows 2000/XP/Vista/7/8/10, Mac OS Х 10.1 та вище, Linux kernel 2.6 і вище. Але при використанні Mac OS, ПЗ Nero BackItUp автоматично зберігає файли не працює.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verbatim 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verbatim.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verbatim Store n Go 3.0 2.5" 53023 1 ТБ
Усі ціни 15 →Зовнішній жорсткий диск Verbatim Store 'n' Go Usb 3.0 53023 | 2 331 грн. |
Внешний жесткий диск Verbatim Store 'n' Go Usb 3.0 53023 | 2 288 грн. |
Внешний жесткий диск 2.5" 1TB Verbatim (53023) 53023 | 2 440 грн. |
Verbatim 2.5' 1TB (53023) Black | 2 267 грн. |
Verbatim Store n Go 1TB 53023 2.5 USB 3.0 External | 2 299 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Verbatim Store n Go 3.0 2.5" 53023
Ціни на Verbatim Store n Go 3.0 2.5" 53023 |
---|---|---|---|---|
Verbatim Store n Go 3.0 2.5" 53023 1 ТБ | від 1 998 грн. | 15 пропозицій | ||
Verbatim Store n Go 3.0 2.5" 53177 2 ТБ | від 3 148 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →