Камера заднього огляду iDial CCD-157
iDial CCD-157 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог iDial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі iDial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити iDial CCD-157
iDial CCD-157 Kia Carens, OPIRUS, Sorento, Borrego, Terracan | 1 062 грн. |
Камера заднего вида iDial CCD-157 KIA Carens, OPIRUS, Sorento, Borrego, Te | 920 грн. |
Камера заднього виду iDial CCD-157 Kia Carens, Opirus, Sorento, Borrego, T | 991 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →