Стільчик для годування IKEA Antilop (290.672.93)
IKEA Antilop |
|
Максимальне навантаження: 15 кг
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IKEA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IKEA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IKEA Antilop
Усі ціни 19 →Високий стільчик IKEA АНТИЛОП, білий, сріблястий, 290.672.93 | 1 399 грн. |
Стільчик для годування з ременями безпеки IKEA ANTILOP білий 890.417.09 | 1 119 грн. |
Стілець для годування ANTILOP IKEA 290.672.93 білий/срібний | 1 375 грн. |
Стілець для годування Ikea Antilop зі стільницею | 1 859 грн. |
Стілець для годування Ikea Antilop, 6 міс.+ | 1 861 грн. |
ще 14 пропозицій
Зручний стільчик, купили такий самий для другої дитини. Підтримує дитину зі всіх сторін. Легко миті. Можна зняти комплектний столик і підставити стілець до великого столу. Легко мити, дитина добре сидить у ньому. Не знайшли Наталія Вержболович: користуюся IKEA Antilop більше року |
Додати відгук
Додаткові функції і можливості стільчика для годування IKEA Antilop:
- Ширина сидіння: 25 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →