Газовий котел Immergas Victrix Zeus 26 2 ErP 23.6 кВт 230 В
Immergas Victrix Zeus 26 2 ErP 23.6 кВт
230 В
Джерело енергії:газ
Установка:настінний, двоконтурний
Потужність котла:23.6 кВт, площа ~ 189 м²
Камера згоряння:закрита, димар 60/100 мм
Всі характеристики
Характеристики Victrix Zeus 26 2 ErP
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Immergas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Immergas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Immergas Victrix Zeus 26 2 ErP 23.6 кВт 230 В
Конденсационный газовый котел Immergas Victrix Zeus 26 2 ErP 0301040147-10 | 65 077 грн. |
Конденсационный газовый котел Immergas Victrix Zeus 26 2 ErP с стабилизато | 58 777 грн. |
Конденсационный газовый котел Immergas Victrix Zeus 26 2 ErP с подарочным | 58 777 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →