Газовий котел Immergas NIKE Mythos 24-2 E 23.6 кВт 230 В
Ефективний настінний двоконтурний газовий котел з електронною системою управління для організації опалення та гарячого водопостачання в будинках, що окремо стоять. У конструкції цієї моделі використано схему з відкритою камерою згоряння, тому такий апарат повинен встановлюватися в окремому котельному приміщенні. Для стабільної та безпечної роботи пристрою потрібен постійний приплив свіжого повітря та повноцінна димохідна система, що відповідає ряду спеціальних вимог до її геометрії.
Виробником двоконтурний котел Immergas NIKE Mythos 24-2 E позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для широкого кола користувачів, які бажають придбати якісний та доступний продукт. Демонструє значну теплову потужність (23,6 кВт), що дозволяє опалювати житлові приміщення площею до 189 м² та забезпечує до 10,7 літрів гарячої води за хвилину (при підігріві на 25 °C.).
На відміну від бюджетних моделей, цей котел обладнаний поєднаним роздільними теплообмінниками (мідний для нагрівання теплоносія контуру опалення, теплообмінник із нержавіючої сталі відповідає за підігрів води контуру гарячого водопостачання). Мікропроцесорна система управління має простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Крім цього, вона може працювати з системами дистанційного керування та виносними програмованими кімнатними термостатами. Для безпечної експлуатації котла передбачено комплексну систему блокувань.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Immergas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Immergas.
Купити Immergas NIKE Mythos 24-2 E 23.6 кВт 230 В
Усі ціни 17 →Immergas Котел газовий Nike Mythos 24 2 E 3.024014 | 28 808 грн. |
Газовый котел Immergas Nike Mythos 24 2 E 3.024014 | 29 699 грн. |
Двоконтурний газовий котел Immergas Nike Mythos 24 2 E (димохідний) 3.0240 | 29 501 грн. |
Immergas Immergas Nike Mythos 24 2 E | 30 599 грн. |
Котел газовий IMMERGAS Nike Mythos 24 2 E (3.024014) | 30 599 грн. |
- Можливість підключення пульта ДУ
- Циркуляційний насос