Газовий котел Immergas Mini EOLO 24-3 E 24 кВт
Відео 2 |
Immergas Mini EOLO 24-3 E 24 кВт
24 кВт28 кВт
Джерело енергії:газ
Установка:настінний, двоконтурний
Потужність котла:24 кВт, площа ~ 180 м²
Камера згоряння:закрита, димар 60/100, 80/125 мм
t° водопостачання:від 30 °С, до 60 °С
Газовий котел середнього рівня з розширеними можливостями управління: заявлена можливість підключення зовнішнього блока управління і датчика зовнішньої температури. Immergas Mini EOLO 24-3 E має двоконтурну схему, щоправда, працювати на гаряче водопостачання окремо нездатний — тільки спільно з опаленням. Опалювальні можливості дають змогу опалювати площа 180 м2, з максимальною температурою в контурі 85 °С; для контуру ГВП цей показник становить 60 °С, а продуктивність котла в цьому режимі — 11,5 л/хв при t=25 °C. Корисна потужність становить 24 кВт, ККД — 93,6%, а споживання газу не перевищує 2,71 м³/год.
Всі характеристики
Характеристики Mini EOLO 24-3 E
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Immergas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Immergas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Immergas Mini EOLO 24-3 E 24 кВт
Усі ціни 17 →Immergas Mini Eolo 24 3 E 3.020853/71.MT7.00.36 | 32 785 грн. |
Газовый котел Immergas Mini Eolo 24 3 E 3.020853 | 33 099 грн. |
Двоконтурний газовий котел Immergas Mini Eolo 24 3 E 100426736 | 33 099 грн. |
Газовый котел Immergas Mini Eolo 24 3 E 0301020147-100426736 | 29 499 грн. |
Газовий котел Immergas Mini Eolo 24 3 E | 32 499 грн. |
ще 12 пропозицій
1 0 0 5 |
Жахливий котел - бабки на вітер, купував рік тому, спочатку все добре працювало а потім у прекрасний зимовий день за вікном -5 з якогось дива почав сам по собі раз на 5 сек вмикатися і вимикатися, переходити з літнього режиму в зимовий і викл . Приїхав майстер сказав, що у вас накрилася плата управління (ніхрена не ясно чому?). У підсумку замовляли нову за 225€.Якби я знав що це таке італійське лайно ніколи не купував би ((( Нічого Всі користуюся Immergas Mini EOLO 24-3 E більше року |
Показано 1 з 6 відгуків
ще 5 відгуків
19 листопада 2016, 20:07
Не включається гаряча вода і мигає 90 градусів при включених батереях #
Коли включили батареї і включаємо гарячу воду , то вода тече холодна і на котлі мигає 90 градусів і навіть коли виключили батареї вода не нагрівається
Показано 3 із 13 запитань
ще 10 запитань
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості опалювального котла Immergas Mini EOLO 24-3 E:
- Можливість підключення зовнішнього блока управління
- Можливість підключення датчика зовнішньої температури
Модификації Immergas Mini EOLO 24-3 E
Ціни на Immergas Mini EOLO 24-3 E |
---|---|---|---|---|
Immergas Mini EOLO 24-3 E 24 кВт | від 29 499 грн. | 17 пропозицій | ||
Immergas Mini EOLO 28-3 E 28 кВт | від 45 677 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →