Газовий котел Immergas EOLO Star 24-4 E 23.8 кВт 230 В (3.027046)
Відео 4Фото 2 |
Потужний двоконтурний газовий котел з примусовим відводом продуктів згоряння. Має низький рівень шуму і камеру згорання закритого типу, призначений для настінного монтажу в житлових зонах приватних домоволодінь загальною площею до 190 м2. Відмінною особливістю цієї моделі є використання компактного битермического теплообмінника, в якому відбувається нагрівання теплоносія контуру опалення і підігрів води контуру гарячого водопостачання.
Завдяки високій корисної потужності, що дорівнює 23,8 кВт, опалювальний котел Immergas EOLO Star 24-4 E здатний забезпечити до 11 літрів гарячої води за хвилину (при підігріві води на 25 °C), максимальна температура підігріву складає 80 °C. Апарат обладнаний сучасною мікропроцесорною системою керування з рідкокристалічним дисплеєм і інтуїтивно зрозумілою логікою управління температурою гарячої води і контуру опалення.
Крім цього, котел може працювати з виносним кімнатним термостатом або блоком дистанційного керування виробництва компанії Immergas. Повністю адаптований для роботи у вітчизняних газових мережах, може функціонувати при критично низькому тиску газу. Обладнаний системами захисту від згасання полум'я, відсутності тяги, перегріву води і порушень циркуляції. Має автоматичну захист від замерзання.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Immergas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Immergas.
Купити Immergas EOLO Star 24-4 E 23.8 кВт 230 В
Усі ціни 23 →Газовый котел Immergas Eolo Star 24 4E 3.027046 | 26 299 грн. |
Двоконтурний газовий котел Immergas Eolo Star 24 4 E 100427938 | 26 300 грн. |
Immergas Immergas Eolo Star 24 4E | 27 699 грн. |
Котел газовий IMMERGAS Eolo Star 24 4 E двоконтурн., турбований, 24 кВт, з | 27 699 грн. |
Котел газовий Immergas Eolo Star 24 4 E двоконтурний, турбований, 24 кВт, | 27 699 грн. |
Дуже вдала модель, якщо правильно налаштувати під квадратні метри вашого житла, то він дуже економний, а це зараз дуже важливо за нинішніх цін на газ. Кому потрібен якісний котел рекомендую. Компактний,економний. Ні. Анатолий: користуюся Immergas EOLO Star 24-4 E більше року |