Морозильний лар Indesit OS 1A 200 202 л
Фото 3 |
Indesit OS 1A 200 |
|
Компактна і при цьому досить містка морозильна скриня, представлена на ринку популярним брендом Indesit. Насамперед варто звернути увагу на досить нестандартні розміри корпусу пристрою – 87x81x64. При цьому загальний корисний обсяг становить 202 л. Техніка підтримує два різні режими роботи: Freezer і Cooler. Режим заморозки (Freezer) передбачає температуру від –14 до –22 °C. У режимі охолодження температура налаштовується в межах від 0 до +6 °C.
Для перемикання робочого режиму та регулювання температури використовується класичний поворотний термостат. Панель управління винесена нагору, даючи можливість для монтажу агрегату в глухому кутку. При установці апарата рекомендується залишати температурні зазори не менше ніж 7 см з кожного боку. Морозильна скриня Indesit OS 1A 200 оснащена LED-підсвічуванням та замком. Ця модель не схильна до марнотратства електроенергії.
Клас економічності відповідає стандартам А+. При заморожуванні продуктів можна розраховувати на досить високу продуктивність – до 15 кг на добу. Гарна термоізоляція стін гарантує тривале збереження холоду без підключення до електромережі - автономна робота до 32 годин. Агрегат функціонує з помірним рівнем шуму – до 42 дБ. Зливний канал спрощує розморожування робочої камери, при цьому злив розташований в основі лицьового боку. Камера зберігання доповнена кошиковим вкладишем, який легко знімається та переставляється.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Indesit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Indesit.
Купити Indesit OS 1A 200 202 л
Усі ціни 7 →Морозильна скриня Indesit OS 1A 200 H | 14 202 грн. |
Морозильна скриня Indesit OS 1A 200 H | 13 381 грн. |
Indesit OS 1A 200 H | 12 800 грн. |
Indesit OS 1A 200 H | 13 120 грн. |
Indesit OS 1A 200 H | 13 440 грн. |
Indesit OS 1A 200 | 17 179 грн. |
Indesit OS 1A 200 | 17 598 грн. |
Модификації Indesit OS 1A 200
Ціни на Indesit OS 1A 200 |
---|---|---|---|---|
Indesit OS 1A 100 97 л | від 11 186 грн. | 6 пропозицій | ||
Indesit OS 1A 100 2 100 л | від 11 120 грн. | 6 пропозицій | ||
Indesit OS 1A 200 202 л | від 12 800 грн. | 7 пропозицій |