Морозильний лар Indesit OS 1A 400 H 395 л (F090051)
Фото 25 |
Indesit OS 1A 400 H 311 л395 л |
|
Морозильна скриня з надзвичайно великою місткістю. Це унікальна 400-л модель (корисна місткість 395 л), розрахована на заморожування найширшого переліку продуктів від м'яса з рибою до фруктів з овочами, а також морозива і просто харчового льоду. Агрегат здивує величезною продуктивністю – швидкість заморожування сягає 20 кг на добу. Морозильна скриня Indesit OS 1A 400 H має габарити 92x141x70 см.
Це одна з найбільших моделей. Щоб підвищити зручність та безпеку ходу кришки, петлі доповнені надійним механізмом балансування. Дверна стулка здатна самостійно утримуватися на будь-якій висоті, при цьому кришка сама по собі ніколи не впаде вниз і не зачиниться. В апараті передбачено підсвічування. Є й замковий механізм. Для налаштування параметрів заморожування використовується традиційний механічний поворотний регулятор. Є допоміжний режим суперзаморожування. Морозильна шафа відрізняється максимально тривалим часом автономної роботи - без електропідключення дана модель зможе підтримувати оптимальну температуру протягом 45 годин.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Indesit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Indesit.
Купити Indesit OS 1A 400 H 395 л
Усі ціни 17 →Indesit OS 1A 400 H 1 | 18 099 грн. |
Морозильна камера Indesit OS1A400H1 | 18 099 грн. |
Морозильна скриня Indesit OS 1A 400 H 1 | 19 192 грн. |
Indesit OS1A400H1 | 16 724 грн. |
Морозильна скриня Indesit OS 1A 400 H | 18 659 грн. |
Модификації Indesit OS 1A 400 H
Ціни на Indesit OS 1A 400 H |
---|---|---|---|---|
Indesit OS 1A 300 311 л | від 13 999 грн. | 28 пропозицій | ||
Indesit OS 1A 400 H 395 л | від 16 724 грн. | 17 пропозицій |