Морозильний лар Beko CF 200 WN 198 л (8994653200)
Фото 5 |
Beko CF 200 WN 2022 рікшвидка заморозка 98 л198 л |
|
Містка і порівняно недорога морозильна скриня, яка перш за все може похвалитися зручною кнопковою панеллю управління і гарною місткістю. Разом з тим, модель доповнена системою FrostProtect, яка дозволить експлуатувати морозильний агрегат в умовах зимового холоду (аж до –15 ℃). Подібний апарат можна безпечно розміщувати на балконі, підвалі або гаражі, де немає зимового обігріву.
Морозильна скриня Beko CF 200 WN має пристойну місткість - низькотемпературна зона на 198 л дозволить зробити запас продуктів на сім'ю з 2-3 осіб. На блоці налаштування передбачена окрема кнопка SuperFreeze, яка активує режим інтенсивного та глибокого заморожування. У робочому відділенні є знімний кошик. Паралельно з регульованими ніжками використовується два ролики. З пересуванням повністю завантаженого морозильника можна впоратися навіть самотужки. Модель відрізняється підвищеною продуктивністю – швидкість заморожування збільшена до 10 кг/добу. Морозильник гарантує якісне збереження продуктів навіть при тривалих перебоях з електропідключенням – холод зберігається в автономному режимі протягом 22 годин! Апарат має вагу на рівні 31 кг.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beko.
Купити Beko CF 200 WN 198 л
Beko CF200WN | 11 760 грн. |
Beko CF200WN | 12 054 грн. |
Beko CF200WN | 12 348 грн. |
Модификації Beko CF 200 WN
Ціни на Beko CF 200 WN |
---|---|---|---|---|
Beko CF 100 WN 98 л | від 7 799 грн. | 8 пропозицій | ||
Beko CF 200 WN 198 л | від 11 760 грн. | 3 пропозиції |