Морозильний лар Indesit OS 1A 300 311 л
Фото 25 |
Indesit OS 1A 300 311 л395 л |
|
Як правильно зберігати продукти у морозильній камері?Що можна і не можна зберігати в морозилці, як пакувати та зонувати, які температури задавати
Як вибрати морозильну камеруРекомендації щодо підбору морозильної шафи для тривалого зберігання продуктів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Indesit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Indesit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Indesit OS 1A 300 311 л
Усі ціни 38 →INDESIT OS 1A 300 H 2 | 16 059 грн. |
Indesit OS1A300H2 | 16 999 грн. |
Морозильна скриня Indesit OS 1A 300 H | 16 331 грн. |
Indesit OS 1A 300 H2 | 15 707 грн. |
Морозильна скриня Indesit OS 1A 300 H2 | 16 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Indesit OS 1A 300
Ціни на Indesit OS 1A 300 |
---|---|---|---|---|
Indesit OS 1A 300 311 л | від 13 999 грн. | 38 пропозицій | ||
Indesit OS 1A 400 H 395 л | від 16 724 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →