Морозильний лар Kernau KFCF 2003.1 EW 198 л
Kernau KFCF 2003.1 EW 198 л287 л |
|
Як правильно зберігати продукти у морозильній камері?Що можна і не можна зберігати в морозилці, як пакувати та зонувати, які температури задавати
Як вибрати морозильну камеруРекомендації щодо підбору морозильної шафи для тривалого зберігання продуктів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KFCF 2003.1 EW 198 л
Kernau KFCF 2003.1 EW | 13 360 грн. |
Kernau KFCF 2003.1 EW | 13 694 грн. |
Kernau KFCF 2003.1 EW | 14 028 грн. |
Модификації Kernau KFCF 2003.1 EW
Ціни на Kernau KFCF 2003.1 EW |
---|---|---|---|---|
Kernau KFCF 2003.1 EW 198 л | від 13 360 грн. | 3 пропозиції | ||
Kernau KFCF 2903.1 EW 287 л | від 17 600 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →