Powerbank Infinix XP07
Фото 4 |
Infinix XP07 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Infinix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Infinix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Infinix XP07
Усі ціни 11 →Infinix XP07 Li-Pol 10000mAh 22.55W Purple RL073221 | 949 грн. |
Infinix XP07 Li-Pol 10000mAh 22.5W Purple XP07Li-Pol10000mAh22.5WPurple | 949 грн. |
Infinix XP07 10000 mAh 22.5W Purple | 875 грн. |
Infinix XP07 Green | 871 грн. |
Універсальна мобільна батарея Infinix XP07 Li-Pol 10000mAh 22.5W Purple | 949 грн. |
ще 6 пропозицій