Фітнес станція INSPIRE M2
Відео 1Фото 3 |
INSPIRE M2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог INSPIRE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі INSPIRE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити INSPIRE M2
Усі ціни 8 →Мультистанция Inspire M2 | 109 000 грн. |
Мультистанция Inspire M2 3631 | 122 450 грн. |
Мультистанция Inspire M2B | 116 580 грн. |
Фитнес станция Inspire M2 (3631) | 109 000 грн. |
Фітнес станція Inspire M2 (3631) | 109 000 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →