Рушникосушарка Instal Projekt Spina Electro 400x625
Модифікації Instal Projekt Spina Electro 7
Характеристики
Instal Projekt Spina Electro 400x625 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Instal Projekt 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Instal Projekt.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Instal Projekt Spina Electro 400x625
Колір:
Сортувати
Электрический полотенцесушитель Instal Project Spina SPIE-40/60WL | 3 171 грн. |
Полотенцесушитель электрический Instal projekt Spina Eleсtro SPIE 40/60 W, | 3 192 грн. |
Електричний рушникосушки Instal projekt SPINA Electro безрідинна, хром SPI | 3 534 грн. |
Электрический полотенцесушитель Instal Project Spina SPIE-40/60C01 | 5 036 грн. |
Полотенцесушитель электрический Instal projekt Spina Eleсtro SPIE-40/60 C0 | 4 914 грн. |
Закрити
Рекомендуємо