Рушникосушарка Instal Projekt Stick 500x740
Фото 3 | від 5 800 до 15 120 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:водяна, драбинка підключення:бічне або нижнє Потужність:377 Вт |
Модифікації Instal Projekt Stick 4
Характеристики
Instal Projekt Stick 500x740 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Instal Projekt 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Instal Projekt.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості рушникосушарки Instal Projekt Stick 500x740:
- Може бути обладнаний електричним нагрівальним елементом (Теном)
- Можливе нижнє підключення з відстанню між вводами 50 мм (D50) по центру
- Розміри підключення 1/2" (дюйма)
Де купити Instal Projekt Stick 500x740
Колір:
Сортувати
Електрична рушникосушарка Instal projekt Stick білий STI-50/70 + HOTS-03С1 | 5 800 грн. |
Сушарка для рушників електрична Instal Projekt STICK Electro (STI-50/70C01 | 14 469 грн. |
Полотенцесушитель Instal projekt Stick STI-50/70+HOTS-03С1,белый | 7 644 грн. |
Електрична рушникосушарка Instal Projekt Stick Electro хром STI-50 / 70C01 | 12 500 грн. |
Полотенцесушитель INSTAL PROJEKT Stick Electro STI-50/70C01+HOTS-03C2 | 15 120 грн. |
Закрити
Рекомендуємо